New Rolax
Despre noi

Despre Noi

Scurt istoric

Societatea comercială NEW ROLAX SRL din Galati a fost înfiinţată în anul 1996 si are ca obiect de activitate Distributia de bauturi alcoolice si  nonalcoolice in Judetele Galati si Braila

Incepand cu luna Ianuarie 2015 este Membru al retelei Pall-Ex Romania cu operatiuni in Judetele Galati si Braila.

NEW ROLAX SRL asigura distributia marfurilor paletizate la nivel national, in regim express. Ofera prin rute optime implementarea unei solutii eficiente adaptate pe nevoile de transport ale Clientilor, incluzand oferte dedicate si personalizate.

Experienta de peste 20 de ani ne recomanda ca un jucator important din segmentul distributiei de marfuri paletizate.
Pall-Ex Romania este reteaua lider pe piata de transport expres de marfa paletizata, oferind un serviciu de distributie marfuri paletizate la nivel national si in tarile partenere din Europa. Partidele de marfa compuse din unul sau mai multi paleti sunt livrate prin intermediul retelei, in orice destinatie din tara, in regim expres si in conditii de siguranta.

Echipa Noastra

Rolando Poezina

CEO

+40 722 228 830

rolando.poezina@newrolax.ro

Luminita Cristea

Manager Suport Operational

+40 729 440 904

luminita.cristea@newrolax.ro

Adrian Manole

Manager Logistica

+40 722 362 479

adrian.manole@newrolax.ro

Paula Ilie

Key account Manager

+40 729 440 923

paula.ilie@newrolax.ro

Vali Malureanu

Reprezentant Vanzari

+40 729 440 902

vali.malureanu@newrolax.ro

Constantina Filip

Operator Logistica

+40 729 440 915

logistica@newrolax.ro

Derulează în sus